Logo
SoftBooster Serisi
Mazaka Grup dizaynını yaptığı ve üretimlerini gerçekleştirdiği tüm makinalarda  iş performansını yükseltmek, İş ve işçi güvenliğini en iyi biçimde gerçekleştirmek, Maliyetleri minimize etmek için yazılım teknolojisi en efektif biçimde kullanmaktadır. Mobilizasyon ve dijitalleşmenin önemini idrakla kullanıcılarına hızlı bilgi edinmeminin avantajını sunmaktadır. Doğru ve zamanında iş üretmenin ancak doğru ve hızlı bilgi alma ve buna göre aksiyon alma sayesinde olduğunu bilmektedir.  Yazılım teknolojisine önemli kaynak ayırmakta ve temel şirket fonksiyonlarından biri olarak görmektedir.
MAKİNA
Model Fotoğraf
MSB 1 MSB 1
MSB 2 MSB 2
MSB 3 MSB 3
MSB 4 MSB 4
MSB 5 MSB 5
MSB 6 MSB 6
MSB 7 MSB 7
MSB 8 MSB 8
MSB 9 MSB 9
KULLANIM ALANI 2 MODLU OTOMATİK SEVİYELEME LAZER YÜKSEKLİK KONTROLÜ KABLOLU KUMANDA UZAKTAN KUMANDA GPS İLE MERKEZLEME DİREK KAYDIRMA KONTROLÜ GPS MANUEL YÜKSEKLİK KONTROLÜ GPS YÜKSEKLİK KONTROLÜ
MSB 1 KORKULUK + GÜNEŞ PANELİ + ÇİT x - - - -
MSB 2 KORKULUK + GÜNEŞ PANELİ + ÇİT x - x - - -
MSB 3 KORKULUK + GÜNEŞ PANELİ + ÇİT x - - x - -
MSB 4 GÜNEŞ PANELİ + ÇİT x x - - - -
MSB 5 KORKULUK + GÜNEŞ PANELİ + ÇİT x - x - - x
MSB 6 GÜNEŞ PANELİ + ÇİT x x x - - -
MSB 7 GÜNEŞ PANELİ + ÇİT x x - x - -
MSB 8 GÜNEŞ PANELİ + ÇİT x x - x x x
MSB 9 KORKULUK + GÜNEŞ PANELİ + ÇİT x - - x x x x
Küresel uyduların konumlandırma hizmetlerini kullanan Soft Booster'ın GPS paketleri sayesinde makineniz ile Endüstri 4.0'ın tüm özelliklerini kullanabileceksiniz. Tam otonom kazık çakma sistemlerinden yarı otonom sistemlere kadar geniş bir yelpazede paket seçimi yapabilirsiniz.
Mazaka kazık çakma makineleri ile direklerin çakma derinliğini ayarlamak için vakit kaybetmenize gerek yoktur. Endüstri 4.0 vizyonu ile donatılmış olan makineler ile GPS veya Lazer sistemleri kullanarak sabit bir yükseklikte direkler çakabileceksiniz. Bu sistem sayesinde operatör hatalarının önüne geçilmiş olacaktır ve ortalama iş performansı artarak şirketinize katma değer sağlanacaktır.
Mazaka kontrol sistemleri sayesinde makinenizi ister analog ister elektronik olarak kontrol edebilirsiniz. Elektronik kontrol sistemlerinde kablosuz veya kablolu kumanda seçenekleri ile iş modelinize en uygun seçimi yapabilirsiniz. Bu seçimler ile iş performansı artacak, makinenin kullanımı kolaylaşacaktır. Diğer Soft Booster paketleri ile beraber kombine edildiği taktirde otonom kuamnda sistemleri ile beraber çalışan uzaktan kumanda sistemlerine sahip olabilirsiniz.