Logo
PV Test

Retrospektif çalışma veya “ Geri Analiz ”, arazinin direncini analiz etmeyi ve inşaat için seçilen alanın belirli jeoteknik parametrelerini yük testlerinden veya “Çekme Testlerinden” elde edilen sonuçları kullanarak elde etmeyi sağlayan etkili bir yöntemdir.


Önceden geoteknik bilgilerin mevcut olduğu durumlarda, yük testlerinin sonuçlarına dayanarak, geoteknik parametrelerin bir incelemesi ve direnç değerlerinin ayarlanması yapılır.


Genel merkezimizde teknik ekibimiz her proje için kapsamlı bir analiz gerçekleştirmektedir. Bu analiz, profillerin farklı bölümleri ve konumlarına bağlı olarak farklı yükler için (iç profiller, dış profiller, sürücü direği vb.) Gerekli temel derinliğini yeniden hesaplamamızı sağlar.


Bu tür bir çalışma, profil henüz tanımlanmadığında projenin ön safhasında gerçekten ilginçtir, çünkü proje için teklif veren güneş izleyici üreticilerinin özelliklerine göre farklı senaryoları analiz etmeyi sağlar.


Bu tür bir çalışma, müşteriye zamanında ve uygun bir şekilde proje için en uygun temel çözümü elde etme garantisi vermemize yardımcı olur.