Logo
Endüstriyel
Forkliftler
Mazaka özel olarak tasarladığı arazi forkliftlerini üç model olarak kullanıcılarına sunulmaktadır. Ayrıca 4W (4 Yön) olarak üretilen makina ileri-geri ve sağa-sola hareket etmektedir.

Forklift Modeli

Maksimum Kaldırma Yüksekliği

Maksimum Kaldırma Kapasitesi

TMK20

3.000 mm

2000 Kg

TMK25

3.450 mm

2500 Kg

TMK25-4W

3.600 mm

2500 Kg


Su soğutmalı sınıfının en iyisi dizel motorlar, Mitsubishi, Yanmar, Perkins v.b, en az yakıt tüketimi: 2.5 Lt / saat ve en kolay bakım ayrıca en uzun bakım aralığındadır.

Taşıyıcı bir aracın aksları arasına monte edilmiş olan Mazaka kamyona monteli forklift size yapacağınız işlerde eşlik edecek ve taşıma imkanları açısından eşi görülmemiş olasılıklar açacaktır.

Mazaka kamyona monteli forkliftler, yüksek seviyede operatör konforu ve optimum manevra kabiliyeti yanında güvenlik ve uzun ömür sağlar. Kamyona monteli bir forklift sürücünün her yerde teslimatları hızlı ve verimli bir şekilde boşaltmasını sağlar.

Mazaka, birçok uygulama alanında ve tüm ürün yaşam döngüsü boyunca en yüksek performans ulaşmak için kendini adamıştır. Bu makinenin kullanılabileceği en önemli endüstriler şunlardır: nakliye ve içecek lojistiği, geri dönüşüm ve inşaat malzemesi uygulamaları, teknik ve tıbbi gazlar, tarım ve canlı etkinlikler sektörü...