Logo
Solar Paneli Temizleme Makinaları

Konvansiyonel Temizleme Sistemleri Pazara Yön Veriyor, Ancak Mazaka Otonom Fırça Sistemi hızla bunların yerini alıyor:

2018 yılına kadar Konvansiyonel kıl fırçalı ve Operatör kontrollü temizleme sistemleri birçok küçük ve orta ölçekli güneş enerjisi çiftliğinde yaygın olarak kullanılmaktaydı. 2018 yılında Mazaka pazara sunduğu  Otonom fırça sistemi ile büyük bir teknolojik önderliğe imza attı. Bu ürünün pazara sunulması ile özellikle büyük Solar sahalarında operatör performansı ve dolaylı olarak temizleme verimi maksimum düzeye getirİldi. İş ve operatör güvenliğinde büyük yol katedildi. Mazaka tam otonom sürüş ve temizlemenin mümkün olduğu ürünü geliştirmek için yoğun Arge çalışması içine girmiştir.  Bu ürün Mazaka için önemli bir stratejik hedeftir.   

Mazaka nın pazara sunduğu Otonom Fırça temzileme sisteminin benzer temizleme sistemlerine karşı üstünlükleri aşağıadki gibidir:   

·         Hem su ile hemde kuru olarak kullanılabilmektedir.

·         Teknoloji en üst düzeyde kullanulmış ancak sistem kullanılışı ve bakımı basittir.

·         Temizleme rabotlorının aksine sağlam ve güvenli bir mekatronik dizayn ve yapıya sahiptir.

·         Solar Panellere zarar verme olasılığı yok denecek kadar azdır.

·         Her koşulda sorunsuz kullanılabilir.

·         Mazaka temizleme makinaları ve Arthosis serisi ataşmanlar bir çok ek faaliyeti aynı ekipman gerçekleştirilebilir   

Mazaka Arthosis Serisi Solar Panel Temzileme Fırçalarında, Softbooster Prime ALS Oomatik Fırça seviyeleme sistemi  standart olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Mazaka’nın hedefi olan Autonomous performans solar panel temizleme ekipmanının ilk versiyonu olan  Softbooster FineDrive  Bilgisayar destekli sürüş sistemi, saha şartlarına göre  opsiyonel bir özellik olarak verilmektedir.   

Mazaka  MP40 ve MP60 solar panel temizleme makinaları, MA40BR ve MA60BR Arthosis serisi fırçalar ile çalışmakdadır. Bu kombinasyon yüksek performanslı su ile ve kuru temizleme yapma imkanını aynı anda sağlayabilmektedir. Softbooster prime destek programı operatöre konforlu ve işgüvenliği yüksek bir sürüş imkanı sağlamaktadır.        

Mazaka Arthosis Serisi Fırça datayları için tıklayınız.


MAKİNA MOTOR TAŞIMA ÖLÇÜLERİ TANK
Model Fotoğraf
MP40 MP40
MP60 MP60
Marka Model Güç Emisyon
Mitsubishi
Mitsubishi
S4S-DT
S4S-DT
62 kW
62 kW
Euro-3
Yükseklik Genişlik Uzunluk Ağırlık
2617
2617
1800
1800
8000
10500
7500
7500
Hidrolik Yağ Tankı (lt) Yakıt Tankı (lt)
110
110
80
80
Solar Temizleme Fırçası