Logo
Çok Amaçlı Solar Sahası Hizmet Makinaları

Mazaka Çok Amaçlı Solar Sahası hizmet Makinası olarak dört model makina üretmektedir.

Makinalar solar sahasının kurulumu sürecinde ve daha sonrasında işletiminde gereksinimlerinizi karşılamak üzere dizayn edilmiştir.  Aşağıda başlıca kullanım alanlarını bulabilirisiniz. Buna ilave olarak Mazaka her türlü ihyiyacınıza üreteceği ataşmanlarla cevap vermeye hazırdır. 

Aplikasyon,

MSK20CW

MSK40CW 

MSK30TAR       

MSK50TAR 

Solar Panel Temizleme

X

X

X

X

Solar Panel Montaj

X

X

 

Kar Temizleme

X

X

X

X

Kum Düzeltme

X

X

X

X

Yabani ot Temizleme

X

X

X

X

Malzeme taşıma

X

X

X

X

 


Mazaka Çok Amaçlı Solar Sahası Hizmet makinalarının başlıca dizayn özellikleri aşağıdaki gibidir.

·         Su soğutmalı sınıfının en iyisi dizel motorlar, Mitsubishi, Yanmar, Perkins v.b, en az yakıt tüketimi: 2.5-3.5 Lt / saat ve en kolay bakım ayrıca en uzun bakım aralığı.

·         En hassas hidrolik kontrol imkanı sağlayan Valfler, Danfoss, Walvoil v.b

·         Softbooster destek yazılımları, Softbooster Prime: Otomatik seviyeleme, Softbooster Finedrive: Yarı otomatik sürüş vb.

·         Iki seviye hız özelliği: Kablumbağa,Tavşan

·         Hidrolik sistemi komple yağ soğutmalı olarak tasarlanmıştır. Bu özellik uzun saatler tam performans çalışma imkanı vermektedir. Buna ilave olarak çöl gibi çok sıcak ortamlarda risksiz bir çalışma performansı sağlamaktadır.  

·         Hidrolik sistemde kullanılan yüksek basınca dayanıklı filtre tam bir temizleme sağlamakta ve makinanın valflerini ve hidrolik motorlarını korumaktadır.


MSK20CW Mazaka Çok Amaçlı Solar Sahası Hizmet Makinası,

MSK20CW Mazaka Solar Sahası Hizmet Makinası, Artosis serisi MA20BR model  2.200 mm uzunluğunda fırçası ile kuru veya su ile panel temizleme yapabilmektedir. Bu makinaya Solar sahası kurulumunda kullanılan Montaj ekipmanı da ilave edilebilmektedir. Bu ekipman Tamir edilmesi yada değiştirlmesi gereken panellerin elleçlenmesi içinde kullanılabilmektedir. Bu makina sayesinde önemli işgücü tasarrufu sağlanmaktadır. Bu makina ile kullanabileceğiniz Ataşmanlar Aplikasyon listesinde sunulmaktadır. 

 

MSK40CW Mazaka Çok Amaçlı Solar Sahası Hizmet Makinası,

MSK40CW Mazaka Solar Sahası Hizmet Makinası Artosis serisi MA40BR model  4.000 mm uzunluğunda fırçası ile kuru veya su ile panel temizleme yapabilmektedir.  . Bu makinaya Solar sahası kurulumunda kullanılan Montaj ekipmanı da ilave edilebilmektedir. Bu ekipman Tamir edilmesi yada değiştirlmesi gereken panellerin elleçlenmesi içinde kullanılabilmektedir. Bu makina sayesinde önemli işgücü tasarrufu sağlanmaktadır. Bu makina ile kullanabileceğiniz Ataşmanlar Aplikasyon listesinde sunulmaktadır. 

 

MSK30TAR Mazaka Çok Amaçlı Solar Sahası Hizmet Makinası,

MSK30TAR Mazaka Çok Amaçlı Solar Sahası Hizmet Makinası Antonio Carrero TRX7800 S Traktör üzerine montajı yapılabilen,  Artosis serisi MA20BR model,  2.200 mm uzunluğunda fırçası ile kuru veya su ile panel temizleme yapabilmektedir. Bu makina Solar sahasınfa asansör ataşmanı sayesinde malzeme elleçlemesinde de kullanılabilmektedir. Bu makina sayesinde önemli işgücü tasarrrufu sağlanmaktadır. Bu makina ile kullanabileceğiniz Ataşmanlar Aplikasyon listesinde sunulmaktadır. Bu makina kompak yapısı sayesinde en dar Solar panel blokları arasında haraket edebilmektedir. Geiye dönebilen Koltuğu sayasinde makina dönüş yapmadan ters operasyonu iş güveniği içersinde yüksek performanla yerine getirmektedir. Kabin ve klima opsiyonel olarak sunulmaktadır. Bu makina yarı otomatik sürüş alternativi ile de yapılabilmektedir.  

 

MSK50TAR Mazaka Çok Amaçlı Solar Sahası Hizmet Makinası,

MSK50TAR Mazaka Çok Amaçlı Solar Sahası Hizmet Makinası Antonio Carrero TRX7800 S Traktör Traktör üzerine montajı yapılabilen,  Artosis serisi MA40BR model,  4.400 mm uzunluğunda fırçası veya Artosis serisi MA60BR model,  5.400 mm uzunluğunda fırçası  ile kuru veya su ile panel temizleme yapabilmektedir. Bu makina Solar sahasınfa asansör ataşmanı sayesinde malzeme elleçlenmesinde kullanılabilmektedir. Bu makina sayesinde önemli işgücü tasarrrufu sağlanmaktadır. Bu makina ile kullanabileceğiniz Ataşmanlar Aplikasyon listesinde sunulmaktadır.  Bu makina kompak yapısı sayesinde en dar Solar panel blokları arasında haraket edebilmektedir. Geiye dönebilen Koltuğu sayasinde makina dönüş yapmadan ters operasyonu iş güveniği içersinde yüksek performanla yerine getirmektedir. Kabin ve klima opsiyonel olarak sunulmaktadır. Bu makina yarı otomatik sürüş alternativi ile de yapılabilmektedir.